Youtube’dan Nasıl Müzik İndirilir?

Youtube’dan Nasıl Müzik İndirilir?

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·17:00 Ekim 31, 2020

Youtube’dan Nasıl Müzik İndirilir?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya mecrasında aklınıza gelebilecek her tür ve tarzda müzik bulunmakta. Peki Youtube’dan nasıl müzik indirilir? İnternete bağlanarak müzik dinleyebileceğiniz programlar mevcut. Ancak bu uygulamaları internete bağlanamadan kullanamazsınız ve her ay ücret ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca internete bağlı olmanız hem şarjınızın hem de internet paketinizin bitmesine sebep olabilmekte. Bu sebepten ötürü kullanıcılar Youtube’dan müzik indirmenin yollarını aramakta.

Youtube’dan müzik indirmenin birkaç farklı yolu var. Bu uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilir ve indirdiğiniz müzikleri istediğiniz her çevrimdışı olsanız dahi kullanabilirsiniz. Bu uygulamalara yönelmenin baş sebepleri arasında yer alıyor.

Bilgisayara Youtube’dan Müzik İndirme

Cihazınıza Youtube’dan müzik indirmek için iki farklı yol bulunmakta. Bunlardan ilki programsız tarayıcı üzerinden indirme. Link üzerinde küçük bir değişiklik yaparak indirme sayfasına yönlenebilir ve download işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz müzik videosuna tıkladıktan sonra https://www.youtube.com/watch.... Olan linkte Youtube kelimesinin önüne iki ss koyarak indirme sayfasına yönlendirilir, buradan açılan sayfa üzerinden indirme yapabilirsiniz.

Yorum yaz